OPINIE

Z najpopularniejszych forów budowlanych

 • Źródło: forumbudowlane.pl
  Ja też korzystałem z tych systemów zdobień Magnat i faktycznie pomieszczenie wygląda zupełnie inaczej, tak magicznie, ja wybrałem Trawertyn w połączeniu z jasnym kolorkiem wyszła mi piękna perłowa ściana- sposób wykonania wcale nie jest taki trudny, jak twierdzą niektórzy, mój mąż poradził sobie doskonale, a nie jest zawodowym malarzem, obejrzał film i do dzieła – efekt zdumiewający.
  Źródło: forumbudowlane.pl
 • Źródło: forumbudowlane.pl
  Magnat ma rzeczywiście fajne te swoje systemy dekoracji, do tego spory wybór kolorów. Pergameno i trawertyn wpadł mi w oko. Ten pierwszy daje efekt zmiętego papieru, a drugi to imitacja naturalnego trawertynu z takimi wżerami. Na żywo jeszcze lepiej to wygląda, ale to już moja subiektywna ocena.
  Źródło: forumbudowlane.pl
 • Źródło: forumbudowlane.pl
  Używałam systemów dekoracyjnych magnat, dokładnie Trawertyn i jestem po dziś dzień zadowolona. Efekt jest naprawdę zdumiewający, w salonie zrobiło się klimatycznie piaskowo:) Czuję się jak na plaży:)
  Źródło: forumbudowlane.pl
 • Źródło: forumbudowlane.pl
  Zdecydowanie warto zamiast tradycyjnej farby zdecydować się na jakąś strukturę dekoracyjna u mnie w salonie jest trawertyn Magnat i powstała dzięki temu bardzo klimatyczna przestrzeń, której zawsze zazdroszczą mi goście:)
  Źródło: forumbudowlane.pl
 • Źródło: kobieta.onet.pl
  Ja mam trawertyn z Magnatu u siebie położony na ścianie, wygląda rewelacyjnie, ale ile przy tym było roboty i potem sprzątania to tylko ja wiem, następnym razem na pewno wezwiemy fachowca .
  Źródło: kobieta.onet.pl
 • Źródło: forum.budujemydom.pl
  Ja widziałam coś takiego u koleżanki w salonie i się zachwycałam. Później dopiero się dowiedziałam, że był to trawertyn z Magnat style. Fajna sprawa muszę przyznać, bo wnętrze na tym zyskało a do tego wyszło oryginalnie.
  Źródło: forum.budujemydom.pl
 • Źródło: forum.muratordom.pl
  Mam ścianę komika pokrytą trawertynem, efekt nieziemski. Na początku zastanawiałem się nad płytkami trawertynowymi, ale były dość drogie. Znacznie taniej wyszła struktura dekoracyjna, a efekt taki sam. Magnat świetnie imituje naturalny kamień, fajnie widać wżery, prawdziwy luksus. Jeden mankament to trudna aplikacja, dlatego nająłem fachowca, sam bym nie podołał:)
  Źródło: forum.muratordom.pl
 • Źródło: forumbudowlane.pl
  Farby z grupy Magnat Style, które imitują trawertyn można fajnie połączyć z odcieniami Śnieżki. Ja mam w salonie na jednej ścianie położony Magnat Style Trawertyn, a na pozostałych Śnieżkę 353 spełnione marzenia.
  Źródło: forumbudowlane.pl

Pozostaw swoją opinię o Trawertynie Magnat Style