Tynk ozdobny Trawertyn MAGNAT cena
29 września 2016
Jak zrobić tynk Trawertyn na ścianie
Jak zrobić Trawertyn na ścianie?
27 października 2016
Pokaż wszystkie

Ozdobny tynk Trawertyn MAGNAT kolory

Ozdobny tynk Trawertyn MAGNAT pozwoli ci uzyskać niepowtarzalny efekt dekoracyjny na ścianie – imitację naturalnego kamienia z charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Trawertyn dostępny jest w kolorze białym (niebarwionym), ale dzięki Pigmentom MAGNAT możesz zafarbować go na dowolny kolor i stworzyć niepowtarzalną aranżację.

Urządzając swój dom pamiętaj o tym, jak wielkie znaczenie i siłę mają kolory. Odpowiedni ich dobór to podstawa harmonii i gwarancja tego, że w swoich czterech kątach będziesz czuł się dobrze i komfortowo. Decydując się na ozdobienie ściany Trawertynem dopasuj jego odcień do pozostałych elementów aranżacji, dzięki czemu wnętrze będzie spójne i przyjemne.

Przeczytaj też TRAWERTYN OPINIE http://trawertyndekoracje.pl/tynk-ozdobny-trawertyn-magnat-style-opinie/

Trawertyn kolory – najmodniejsze odcienie

Dekoracyjna ściana to świetny sposób na podkreślenie stylu aranżacji i dodania jej oryginalnego charakteru. Tynk ozdobny Trawertyn tworzy trwałą powłokę, odporną na ścieranie i zabrudzenia. Doskonale wygląda nie tylko na całej ścianie, ale też na wybranych elementach architektonicznych, takich jak kolumny czy obudowa kominka. Dzięki możliwości barwienia Lakieru Rustykalnego (służącego do zabezpieczania tynku Trawertyn), możesz wykonać ścianę imitującą kamień w dowolnym odcieniu. W szerokiej palecie barw Pigmentów Barwiących MAGNAT z powodzeniem znajdziesz idealny kolor, dzięki któremu Trawertyn na ścianie będzie doskonale komponował się z otoczeniem.

Sprawdź PIGMENT BARWIĄCY MAGNAT https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Pigment-Barwiacy/p/000000000096012833?utm_source=trawertyndekoracjelp&utm_medium=link&utm_campaign=none

Możesz zdecydować się na subtelne pastele lub nieco mocniejsze kolory Trawertynu – wszystko zależy od twojego pomysłu na wykończenie wnętrza. Trawertyn w kolorze Oliwin, Jadeit czy Rodonit doskonale będą pasować do nowoczesnych, radosnych i przytulnych aranżacji. Pastelowe kolory Trawertynu świetnie pasują do dekoracji ścian nie tylko w salonie, ale i pokoju dziennym, dziecięcym czy w przedpokoju.

Jaki kolor Trawertynu na ścianie wybrać? - Ozdobny tynk Trawertyn MAGNAT kolory

Tynk trawertyn Magnat kolory

Aby uzyskać pożądany kolor Trawertynu wybierz jeden z Pigmentów Barwiących MAGNAT Style i zafarbuj nim Lakier Rustykalny. Nakładaj Lakier na powierzchnię ściany zgodnie z kierunkiem powstałych wżerów, a następnie usuń jego nadmiar wilgotną gąbką, dzięki czemu zapobiegniesz powstawaniu zacieków.

Zobacz TRAWERTYN MAGNAT CENA https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Trawertyn/p/000000000096017650

Kolory Trawertynu na ścianie

Zapisz