Jak zrobić tynk Trawertyn na ścianie
Jak zrobić Trawertyn na ścianie?
27 października 2016
Trawertyn w przedpokoju – opinie
29 listopada 2016
Pokaż wszystkie

Trawertyn na ścianie w salonie w klasycznym stylu

Trawertyn do dekoracji ścian

Współczesne i nowoczesne wnętrza coraz częściej mają oryginalnie wykończone ściany, których faktura dopasowana jest do pozostałych elementów wystroju. Jednym z najmodniejszych sposobów na dekorację ścian jest tynk strukturalny Trawertyn, czyli powierzchnia imitująca naturalny kamień, z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Trawertyn na ścianie to sposób na niebanalne wnętrze i oryginalną aranżację w klasycznym stylu. Dzięki tynkowi strukturalnemu możesz stworzyć niezwykle przytulny, a zarazem stylowy salon, w którym estetyka idzie w parze z elegancją i szykiem.

Dowiedz się JAK ZROBIĆ TRAWERTYN NA ŚCIANIE http://trawertyndekoracje.pl/jak-zrobic-trawertyn-na-scianie/

Trawertyn na ścianie w tradycyjnych aranżacjach

Tynk strukturalny Trawertyn to doskonały sposób na dodanie uroku każdemu klasycznie urządzonemu wnętrzu. W salonie, w którym główną rolę grają tradycyjne, drewniane meble dekoracyjna ściana imitująca naturalny kamień stanowi oryginalny akcent i wnosi do wnętrza sporą dawkę elegancji.

Tynk ozdobny Trawertyn MAGNAT Style

Ścianę ozdobioną tynkiem Trawertyn warto podkreślić nastrojowym oświetleniem. Kinkiety czy lampy o ciepłej barwie światła sprawią, że dekoracyjna ściana będzie jeszcze bardziej efektowna, a całe pomieszczenie przytulne i zachęcające do wypoczynku. Na tle ściany ozdobionej Trawertynem świetnie prezentują się drewniane, klasyczne meble – przeszklone witryny, stylowe komody czy dekoracyjne szafki.

W klasycznie urządzonym salonie dominują beże i brązy, w związku z czym możesz pokusić się na wykonanie dekoracyjnej ściany imitującej kamień w spokojnym, perłowym kolorze. Ciepły, perłowy odcień stanowić będzie świetne tło dla ciemnobrązowych, drewnianych mebli i eleganckich dekoracji. Jeśli chcesz wykonać Trawertyn na ścianie w kolorze perłowym użyj Pigmentu Barwiącego MAGNAT Style – wymieszaj go z tynkiem strukturalnym przed rozpoczęciem nakładania go na ścianę.

Sprawdź cenę TYNKU STRUKTURALNEGO TRAWERTYN MAGNAT STYLE

Zapisz

Zapisz