Trawertyn do dekoracji ścian
Trawertyn na ścianie w salonie w klasycznym stylu
22 listopada 2016
Tynk strukturalny Trawertyn do dekoracji ścian
Tynk strukturalny trawertyn kamień – imitacja kamienia na ścianę
19 grudnia 2016
Pokaż wszystkie

Trawertyn w przedpokoju – opinie

Jeśli szukasz ciekawego rozwiązania na wykończenie ścian w przedpokoju poznaj możliwości, jakie daje tynk strukturalny Trawertyn. Dzięki niemu możesz stworzyć oryginalną strukturę ścienną imitującą prawdziwy kamień, która nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest również łatwa w utrzymaniu w czystości.

Tynk Trawertyn MAGNAT Style to propozycja dla osób lubiących przytulne, ciepłe wnętrza. Dzięki Pigmentom Barwiącym MAGNAT możesz wykonać dekoracyjną ścianę w przedpokoju o dowolnym odcieniu, dopasowując ją do pozostałych elementów aranżacji. Trawertynem możesz ozdobić wszystkie ściany w przedpokoju lub ich fragmenty czy wybrane elementy architektoniczne.

Dowiedz się, co na temat tynku ozdobnego Trawertyn na ścianach w przedpokoju sądzą ci, którzy już zdecydowali się na takie rozwiązanie – specjalnie dla ciebie zebraliśmy opinie o Trawertynie w przedpokoju, które zamieścili w internecie użytkownicy najpopularniejszych forów budowlanych i wnętrzarskich.

Dowiedz się JAK ZROBIĆ TRAWERTYN NA ŚCIANIE http://trawertyndekoracje.pl/instrukcje/

Trawertyn w przedpokoju opinie

My też mamy Trawertyn w przedpokoju, mąż sam wykończył ściany, użyliśmy tego z firmy Magnat. Pracy nie było dużo a naprawdę ciekawie to wygląda. Kolor ścian mamy podobny, jasny beż a kolor drzwi – ciemny brąz. Do tego zielone rośliny i naprawdę ładne pomieszczenie.

Trawertyn jest bardzo dobrym pomysłem na mocno eksploatowany przedpokój. Super się prezentuje. Nie podoba mi się tylko podłoga, zlewa się trochę. Ja bym chciał coś innego niż beż i właśnie nie wiem jaką podłogę wybrać.

Źródło: forum.leroymerlin.pl

My mieliśmy pomalowany zwykłą farbą, po remoncie zrobiliśmy tynk. Wybór padł na Trawertyn w kolorze beżowym. Pięknie wygląda, łatwo się czyści – mogę to polecić.

Źródło: forum.muratordom.pl

Tynk dekoracyjny Trawertyn w przedpokoju

My zrobiliśmy po prostu tynk Trawertyn – w przedpokoju. I z ręką na sercu mogę polecić, bo wygląda jak prawdziwy kamień. Robiliśmy sami, fakt – trzeba się bardzo trzymać instrukcji, ale warto.

Źródło: forum.budujemydom.pl

My robiliśmy tynk Trawertyn z Magnata w przedpokoju i wyszedł super, naprawdę wygląda jak prawdziwy kamień, w dotyku też. Trochę się obawiałam, że się będzie brudził (w przedpokoju, gdzie wjeżdżamy wózkiem i rowerami jest spore ryzyko…), ale na szczęście bardzo łatwo się czyści, nie zostają żadne ślady, plamy.

My mamy na ścianach w przedpokoju tynk ozdobny. Żona wybrała Trawertyn i choć nie byłem do końca przekonany – faktycznie i wygląda dobrze i łatwe w utrzymaniu w czystości. To wygląda jak prawdziwy kamień, ma takie nieregularną fakturę. My kupiliśmy Magnat – on jest bezbarwny, trzeba sobie samemu barwnika dodać więc to też duży

Źródło: forum.gazeta.pl

Sprawdź cenę TYNKU STRUKTURALNEGO TRAWERTYN

Zapisz

Zapisz