Trawertyn w nowoczesnym wnętrzu
6 lipca 2017
Trawertyn na ścianie w kuchni
Trawertyn – dekoracja ścian nie tylko w salonie
13 września 2017
Pokaż wszystkie

Trawertyn w salonie – aranżacje z trawertynem na ścianach w salonie

Różowy trawertyn

Trawertyn jako materiał budowlany był powszechnie wykorzystywany już w starożytnym Egipcie do tworzenia waz i posągów. Dziś, w dobie nowoczesnych technologii budowlanych pełni on raczej funkcję ozdobną. Tynk dekoracyjny Trawertyn MAGNAT Style stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych (nie tylko w zakupie, ale także w instalacji) płytek trawertynowych.

Trawertyn na ścianie w salonie

Trawertyn na ścianie

Chcąc zaaranżować wnętrze z trawertynowym wykończeniem warto skupić się na jednym, wyróżniającym się elemencie pomieszczenia. Pokrycie wszystkich ścian trawertynem może przytłoczyć i niepotrzebnie „obciążyć” całość salonu. Dlatego też MAGNAT Style Trawertyn idealnie sprawdzi się jako materiał wykończeniowy kominków, pojedynczych ścian lub jej elementów czy innych detali architektonicznych. Tynk dekoracyjny pozwoli na wyeksponowanie wartych uwagi elementów – czy też, w przypadku pokrycia części ściany, przyciągnie uwagę do innych części aranżacji (np. wysokiej, egzotycznej rośliny czy eleganckiego dodatku).

Zobacz TRAWERTYN MAGNAT STYLE W NOWOCZESNYM WNĘTRZU http://trawertyndekoracje.pl/trawertyn-nowoczesnym-wnetrzu/

Trawertyn w salonie

Trawertyn w klasycznym salonie

Dekoracyjne wykończenie trawertynem prawdziwie błyszczy w klasycznych aranżacjach, gdzie stanowić będzie oryginalny motyw, przełamujący konwencję. Tynk dekoracyjny dobrze współgra z jasnymi meblami i dodatkami. Doskonale komponuje się także z drewnem – zwłaszcza z tym o głębokiej barwie i ciekawej fakturze. Wykańczając przestrzeń wokół kominka Trawertynem MAGNAT Style zyskamy na elegancji, jednocześnie nie rezygnując z przytulności wnętrza. Idealne dodatki to przede wszystkim futrzane dywany o grubym, długim włosiu, drewniane lub panelowe podłogi czy beżowe dekoracje ścienne.

Sprawdź CENĘ SYSTEMU MAGNAT STYLE TRAWERTYN