Tynk ozdobny Trawertyn MAGNAT – opinie
29 września 2016
Ozdobny tynk Trawertyn MAGNAT kolory
17 października 2016
Pokaż wszystkie

Tynk ozdobny Trawertyn MAGNAT cena

Tynk dekoracyjny Trawertyn daje możliwość stworzenia niezwykłej dekoracji ściennej, a tym samym podniesienia walorów estetycznych każdego wnętrza. Nałożony na ścianę daje piękny efekt naturalnego trawertynu, dzięki czemu wnosi do pomieszczenia sporą dawkę elegancji i luksusu.
Jeśli nie stać cię na drogie trawertynowi płytki – zdecyduj się na wykonanie dekoracyjnej ściany Trawertynem MAGNAT dostępnym w niskich cenach. Tynk Trawertyn to świetna alternatywa dla kosztownych płytek, idealnie imituje naturalny piaskowiec dając piękny efekt ozdobny.

Tynk ozdobny Trawertyn na ścianie

Sprawdź TRAWERTYN MAGNAT CENY https://www.dekoratorium.pl/pl/Produkty/Efekty-dekoracyjne/Farby-strukturalne/MAGNAT-Style-Trawertyn/p/000000000096017650

Trawertyn MAGNAT cena

Tynk Trawertyn możesz nałożyć na całą ścianę lub jej część – w zależności od układu mebli czy kształtu pomieszczenia zdecyduj, jak dużą powierzchnię chcesz udekorować. To świetny sposób na dekorację elementów architektonicznych takich jak kolumny, ścianki czy murki. Trawertyn sprawi, że wnętrze będzie zarówno eleganckie, jak i przytulne.

Tynk Trawertyn MAGNAT dostępny jest w 3 kg i 10 kg opakowaniu – zanim podejmiesz decyzję policz, jaka ilość struktury będzie ci potrzebna. Pamiętaj, że zaleca się nakładanie 2 warstw Trawertynu MAGNAT, gdyż tylko wtedy będziesz miał gwarancję efektu naturalnego piaskowca.

Cena tynku Trawertyn MAGNAT

Tynk strukturalny Trawertyn MAGNAT

  •  wydajność: 1 mkw/kg przy dwóch warstwach,
  • opakowania: 3 kg i 10 kg,
  • efekt: imitacja naturalnego trawertynu z wżerami i ubytkami.

Jeśli wiesz już, jaką powierzchnię ściany chcesz udekorować, policz ile tynku strukturalnego będzie ci potrzebne.

Cena Trawertynu w opakowaniu 3 kg nie przekracza 85 zł a opakowanie o wadze 10 kg kosztuje niecałe 280 zł.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz