trawertyn Magnat Style w nowoczesnym wnętrzu
Trawertyn w roli głównej – najlepsze aranżacje
11 grudnia 2017
Trawertyn Magnat na kominku
Trawertyn na kominku – efekt WOW, który niewiele kosztuje
16 kwietnia 2018
Pokaż wszystkie

Tynk strukturalny – Tynk dekoracyjny Trawertyn cena

Tynk Trawertyn cena

Tynk Trawertyn to świetny sposób na całkowitą metamorfozę każdego wnętrza i pozwala na stworzenie wyjątkowo eleganckiej aranżacji. Cieszy się coraz większą popularnością, głównie ze względu na szeroką gamę kolorystyczną i stosunkowo łatwy sposób wykonania. Trawertyn na ścianie imituje naturalny kamień – chropowata faktura, z naturalnymi i nieregularnymi wżerami sprawia, że ozdobiona powierzchnia przykuwa uwagę i stanowi świetne tło dla stylowych mebli czy dodatków.

Tynk dekoracyjny Trawertyn najczęściej wykorzystywany jest do ozdabiania jednej ściany lub jej fragmentu oraz detali architektonicznych. Można nim ozdobić ścianki kominka, stworzyć dekoracyjny pas na ścianach lub wykorzystać do dekoracji powierzchni wokół futryn drzwi czy okien.

Trawertyn na ścianie w jadalni - Tynk dekoracyjny Trawertyn cena

Efekt kamienia na ścianie – płytki czy tynk?

Podoba ci się trawertyn na ścianie? Taki efekt możesz uzyskać wykorzystując specjalne płyty lub nakładając tynk dekoracyjny.

Pierwsze rozwiązanie jest droższe i zdecydowanie bardziej pracochłonne. Płyty trawertynowe są ciężkie i masywne, do ich montażu konieczne jest zaangażowanie specjalistów – tylko fachowcy zachowają niezbędną staranność i dobrze dobiorą płytki, by uzyskać idealny efekt. Decydując się na ułożenie płytek musisz mieć świadomość, że na powierzchni będą widoczne nawet najwęższe fugi i łączenia.

Tynk trawertynowy to opcja polecana dla osób, które chcą samodzielnie wykonać dekorację ścienną. To zdecydowanie tańszy sposób na uzyskanie efektu kamienia na ścianie – wystarczy na odpowiednio zagruntowaną ścianę nałożyć masę dekoracyjną, a powstałą powierzchnię zabezpieczyć Lakierem Rustykalnym.

Tynk Dekoracyjny Trawertyn cena

Zobacz, ile kosztują produkty wchodzące w skład systemu Trawertyn i ile wyniesie cię ozdobienie 10 metrów kwadratowych powierzchni farbą imitującą kamień.

Tynk strukturalny Trawertyn cena

System Trawertyn MAGNAT Style:

  • Trawertyn MAGNAT Style (opakowanie 10 kg)
  • Farba Podkładowa MAGNAT Style (opakowanie 1 L)
  • Pigment Barwiący MAGNAT Style (opakowanie 20 ml)
  • Lakier Rustykalny bezbarwny (opakowanie 1 L)

Zamiast lakieru bezbarwnego możesz wybrać Lakier Rustykalny zabarwiony na kolor złoty lub srebrny.

Powyższe produkty wystarczą do ozdobienia ok. 10 metrów kwadratowych powierzchni. Podane ceny są promocyjne – sprawdź: MAGNAT Style Trawertyn