Trawertyn na ścianie w kuchni
Trawertyn – dekoracja ścian nie tylko w salonie
13 września 2017
Trawertyn na ścianie za kominkiem
Farba imitująca kamień – lepsza niż sam kamień?
16 listopada 2017
Pokaż wszystkie

Tynk trawertyn idealnym sposobem na nudną ścianę

Opakowania Magnat style trawertyn

Tynki trawertyn to idealny sposób na wykończenie ścian w każdym pomieszczeniu. Doskonale sprawdzi się w kuchni i salonie, ale też w przedpokoju i na klatce schodowej. Jego uniwersalne zastosowanie docenią szczególnie ci, którzy mają problem z dekoracją ścian – szczególnie tych dużych.

Gdzie położyć tynk trawertyn?

Pory i żłobienia, jakimi charakteryzują się tynki trawertyn skutecznie wypełnią puste ściany na korytarzu czy klatce schodowej. Piękna tekstura nie tylko ożywi nasze ściany, ale też doda im elegancji i uroku. Należy tylko pamiętać, żeby nie przesadzać ilością trawertynu. Jego zbyt duża ilość na ścianie może sprawić wrażenie chłodu i „ciężkości” w pomieszczeniu. Idealnie kiedy Tynk Trawertyn jest akcentem na ścianie albo dekoruje tylko jej niewielkie fragmenty.

Niebieski tynk trawertyn na ścianie

Zobacz: TRAWERTYN W NOWOCZESNYM WNĘTRZU http://trawertyndekoracje.pl/trawertyn-nowoczesnym-wnetrzu/

Trawertyn sprawdzi się też jako wykończenie wnęk czy wszelkiego rodzaju wystających elementów ściany. Doskonale nadaje się na wykończenie obudowy kominka w salonie czy filarów w przedpokoju. Tynk Trawertyn może być wykorzystany zamiast płytek przy wykończeniu przestrzeni między ladą, a wiszącymi szafkami w kuchni. Zastosowań jest wiele, najważniejszy jest dobry pomysł.

Salon z kominkiem w kolorze zielonym

Trawertyn na każdy styl

Dodatkową zaletą tynków trawertyn jest również to, że pasują w zasadzie do każdego stylu. Można go zastosować w klasycznych wnętrzach, w starych kamienicach urządzonych w stylu retro. Świetnie sprawdzą się też w nowoczesnych apartamentach i postindustrialnych loftach.

Sprawdź cenę: MAGNAT STYLE TRAWERTYN